لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 227245 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

MaQma Helpdesk 4.2.2

MaQma Helpdesk 4.2.2


MaQma Helpdesk یکی از برترین و بی نظیرترین کامپوننت های پشتیبانی در جوملاست که رغیب سرسختی برای آر اس تیکت به شمار می رود. و همچنین در دسته مشهورترین ها در سایت جوملای جهانی قرار دارد. این کامپوننت مخصوص سایت سیستم تیکت دهی و پشتیبانی سایت می باشد. و دارای امکانات گسترده ای می باشد که در زیر به آن اشاره میکنیم : ویژگی ها : امکان ارسال تیکت و پاسخ دهی به تیکتامکان ساخت دانش نامه (پاسخ از پیش آماده شده) برای تیکت هاامکان تعیین دسترسی های مختلف برای تیکت هاامکان پاسخ دهی به تیکت ها از طریق منوی کاربری (بدون نیاز به ورود هر پشتیبان به بخش مدیریت)امکان الحاق فایل به هر تیکتامکان نشان هشدار یا جمله ای به صورت پاپ آپ قبل از ارسال تیکتامکان ساخت مجموعه و زیر مجموعهامکان نظردهی و امتیاز دادن به پاسخ دهی تیکت هادارای بخش آمار و آنالیز اختصاصی تیکت هاامکان فیلتر و جستجوی تیکت هاسازگار با : جومسوشیال,ویرچومارت,جومفیش,mostreeتوضیحات و اطلاعات افزونه دموی افزونه MaQma Helpdesk 4.2.2   >>>   پشتیبانی از جوملا 2.5 و 3 …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]