لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229339 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

ActiveHelper LiveHelp 3.8.0

ActiveHelper LiveHelp 3.8.0


کامپوننت ActiveHelper LiveHelp ابزاری فوق العاده برای پیاده سازی گفتگوی آنلاین در وب سایت های جوملایی می باشد. با استفاده از این کامپوننت می توانید با تعریف چندین اپراتور در وب سایت خود امکان گفتگوی آنلاین با کاربران را به صورت همزمان فراهم سازید. سایر امکانات این کامپوننت به شرح زیر می باشد: امکان تعیین اپراتور به صورت نامحدود امکان ایجاد دپارتمان (گروه) به تعداد نامحدود پشتیبانی از SSL امکان گفتگو به صورت همزمان با چند کاربر ذخیره اتوماتیک گفتگو ها امکان گفتگو بین اپراتورها امکان ارسال پیام در حالت آفلاین امکان دادن امتیاز به گفتگوها امکان پیگیری بازدیدکنندگان پشتیبانی از زبان فارسی و زبان های با کاراکترست UTF-8 امکان دریافت اطلاعات کاربر امکان مشاهده پیشینه بازدیدهای کاربر از سایت امکان دعوت از کاربر جهت آغاز گفتگو نمایش وضعیت کاربر (آفلاین، آنلاین، غایب و …) امکان استفاده از جملات آماده امکان ارسال لینک و تصویر هشدارهای صوتی و تصویری امکان استفاده از شکلک های متحرک امکان امتیاز دهی به اپراتور امکان نمایش خلاصه فعالیت های سیستم امکان مشاهده تمامی گفتگو های بین کاربر و اپراتور تو …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]