لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 227245 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

کاموننت نمایش لیست بازیکنان جوملا 2.5

کاموننت نمایش لیست بازیکنان جوملا 2.5


توضیحات: اگر یک سایت فوتبالی داشته باشید ممکن است که دوست داشته باشید تا اطلاعاتی را در مورد بازیکنان تیم خود به نمایش بگذارید و آنها را به کاربران خود معرفی کنید. برای این کار می توانید از یک ماژول html دستی استفاده کنید که این کار مستلزم زمان زیاد و بروزرسانی آن دشوار است.با کامپوننت لیست بازیکنان شما می توانید براحتی پس از نصب آن شروع به معرفی بازیکنان خود کنید و ببینید که چقدر راحت می توانید این کار را انجام دهید. امکانات: نمایش بازیکنان در قالبی زیباقابلیت ویرایش،حذف و اضافه بازیکنان به تفکیک پستکاربری سادهنسخه جوملا: جوملا 2.5 تذکر: برای نمایش بخش کاربری سایت می توانید یک آیتم منو از نوع کامپوننت ایجاد کنید و آن را به نمایش بگذارید.  پشتیبانی:     نمایش دمو:   عکس ها:     …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]