لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229342 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

کارآفرینی قالی بافی

کارآفرینی قالی بافی


عنوان: پروژه کارآفرینی قالی بافی قالب بندی: WORD تعداد صفحات: 51 نکته: این پروژه درباره راه اندازی یک کارگاه قالی بافی می باشد و به طور بسیار کامل به روند تاسیس یک کارگاه قالی بافی پرداخته و امکانات مالی و همچنین ویژگی های وسایل مورد نیاز یک کارگاه قالی بافی را بیان می نماید. این پروژه به دانشجویان عزیز ، جهت ارائه درس کارآفرینی پیشنهاد می گردد. مقدمه روش توليد به گونه اي است که شرکت اکثرا بر اساس سفارشات توليد مي کند و به برخي از طرح هاي نو و جديد بهاي زيادي مي دهد البته متناسب با بازار جهاني تا بتواند بازار را براي خود کرده و از امتيازات بعدي آن استفاده کند. در حال حاضر کشورهاي چين – هند- پاکستان بازار جهاني را از آن خود کرده اند البته اين کار را با اسم ايراني و فرش ايراني انجام داده اند يعني فرش هاي خود را به اسم فرش ايراني وارد بازار جهان مي کنند که کشور چين حتي يک شهري به نام کاشان ساخته است و در اين شهر به توليد فرش هاي دستباف تقليدي کاشان ايران پرداخته و وارد بازار مي کند.  الف) محصول: محصول ترکيبي از کالا و خدماتي اس …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]