لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 225632 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

کارآفرینی اجتماعی

کارآفرینی اجتماعی


عنوان: کارآفرینی اجتماعی قالب بندی: WORD تعداد صفحات: 20 نکته: این پروژه درباره کارآفرینی اجتماعی می باشد و به طور کامل به بیان مفهوم ، انواع و رویکردهای کارآفرینی اجتماعی می پردازد. این پروژه به دانشجویان عزیز ، جهت ارائه درس کارآفرینی پیشنهاد می گردد. چکیده کارآفرینان اجتماعی افرادی هستند که از فرصت های پیش آمده به خوبی استفاده کرده و با ایجاد تغییراتی چیزهای جدیدی را می آفرینند. کارآفرین همیشه در جستجوی تغییر است و به آن حساسیت نشان می دهد و در یک فرصت استثنایی از آن استفاده می کند. کارآفرینی ابزار بسیار مهمی در توسعه اقتصادی است که عمده ترین تاثیر خود را با ایجاد شغل نشان می دهد.کارآفرینان برخی کارها را برای اولین بار انجام می دهند و از این رو همیشه ریسک پذیرند.کارآفرینان نیازی نیست مخترع باشند بلکه آنها به سادگی نیاز دیگران را برای ابداع ازطریق آفرینش ایده های نو برطرف می کنند. موسسات آموزشی باید کارآفرین اجتماعی تربیت کنند تا بتوان با روشهای جدید به پیشرفت اجتماعی دست یافت. مقدمه مفهوم کارآفرینی تحت الشعاع مسائل جامعه قرار گرفته و از …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]