لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229342 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

چگونگی نصب , تعمیر و سرویس کولر ابی

چگونگی نصب , تعمیر و سرویس کولر ابی


با سلام همیشه با شروع فصل گرما سرویس کولر ابی برای ما داستان می شود. نداشتن اطلاعات برای این کار و گران بودن هزینه این کار توسط برقکار هم مزید بر علت است.   ایا من می توانم خود کولر ابی منزلم را سرویس کنم؟   بله نه فقط می توانید اقدام به سرویس کولر ابی بکنید حتی با اموزشهایی که در این کتاب وجود دارد و حداقل ابزار لازم می توانید اقدام به نصب یا تعمیر کولرهای ابی هم بنمایید. وقتی که به این کار به عنوان کارافرینی نگاه کنیم می توانیم در ماه های اغازین فصل گرما اقدام به نصب تعمیر و سرویس کولرهای ابی همسایه ها و اهالی محل نموده و کسب درامد کرده و اعتبار بدست اوریم.   ایا یادگیری این مهارت مشکل است؟   به هیچ عنوان با مطالعه این کتاب که در 35 صفحه تنظیم شده و حاوی تصاویر گویا می باشد به راحتی می توانید به یک تعمیرکار حرفه ای شوید به شرطی که تصمیم بگیرید. تعداد صفحه – 35 فرمت فایل – PDF   مطالبی که در این کتاب به ان پرداخته ایم – چگونگی نصب کولر ابی – چگونگی تنظیم شناور پمپ – چگونگی سیم کشی برق و نصب کلید کولر ابی – چگونگی تعمیر کولر ابی – تعمیر برق کولر – …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]