لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 227245 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

چطور در سایت کلیک بانک آمریکا کتاب بفروشیم؟

چطور در سایت کلیک بانک آمریکا کتاب بفروشیم؟


چطور در سایت کلیک بانک آمریکا کتاب بفروشیم؟ اصولا دو نوع روش برای ایرانی ها وجود دارد که بتوانند از این سایت کسب درآمد کنند روش اول به شرح زیر است: شما پس از ثبت نامتان در این سایت بعنوان affiliate marketer شناخته میشید که باید با توجه به علاقتون یک یا چند گروه از محصولات رو انتخاب و لینک تبلیغانی مخصوص خودتون رو دربافت کنید.که میتونین از این لینک ها در جاهایی مثل سایت یا وبلاگتون،فن پیج فیسبوکتون،ارسال ایمیلهایی که داخلش این لینک هست و… استفاده کنید.درواقع شما در یک کلام بازاریاب هستین برای فروش این محصولات ؛که کلیک بانک به ازای هر خریدی که از طریق لینک شما انجام بشه،اکثرا تا 70 درصد قیمت محصول بهتون پورسانت میده.که اگه بتونین مشتریای بیشتری پیدا کنین و درفروش موفق بشین؛سودهای بالایی برای شما دارد. روش دوم و راحت ترین روش این است که شما بیائید و یک کتاب الکترونیکی به این سایت معرفی کنید تا در تمام جهان برای شما مشتری بیاره و درآمد بالایی نصیب شما بشود این روش خیلی راحت است و با داشتن یک کتاب شما میتونید بلافاصله حساب کاربری بسازید و بعد از آپلود کتابتون ن …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]