لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 227245 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پکیج آموزشی تیم سازی و مدیریت بازایابان ویژه نمایندگان بیمه – قسمت اول

پکیج آموزشی تیم سازی و مدیریت بازایابان ویژه نمایندگان بیمه – قسمت اول


همیشه جذب و به کارگیری افراد توانمند برای از مهم ترین اهداف نمایندگان و کارگزاران صنعت بیمه بوده است. اما اغلب نمایندگان تخصص لازم برای انجام تیم سازی مطلوب و پشتیبانی افراد مجموعه را دارا نیستند.   در پکیج آموزشی تیم سازی و مدیریت بازایابان ویژه فعالان صنعت بیمه، ما به شما آموزش گام به گام تیم سازی از مرحله تبلیغات، جذب، آموزش، برنامه ریزی و در نهایت مدیریت و پشتیبانی به صورت کاملا کاربردی را آموزش میدهیم.   قسمت اول این پکیج نحوه تبلیعات و جذب نمایندگان را به شما آموزش میدهد.   عناوین این دوره آموزشی: – نحوه ایجاد تبلیغات موثر و کارآمد – انجام تبلیغات در فضای مجازی – انجام تبلیغات در بستر اینترنت – انجام تبلیغات در روزنامه و جراید کثیرالانتشار – انجام تبلیغات در اماکن عمومی   در بخش دوم پکیج نحوه ثبت نام، برنامه ریزی جلسات مصاحبه و تنظیم جلسات آموزش ارائه خواهد شد.   با ما همراه باشید!!!   نوع فایل: Jpg و PDF تعداد فولدر: 2 تعداد فایل: 1 فایل pdf و 21 فایل عکس تعداد صفحات: 5 صفحه pdf حجم فایل: 238kb …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]