لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229342 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پروژه طراحی وب asp.net مدرسه هوشمند

پروژه طراحی وب asp.net مدرسه هوشمند


دوستان عزیز این پروژه با استفاده از برنامه نویسی asp.net و تحت عنوان مدرسه هوشمند می باشد پروژه کامله و شامل کلیه امکانات حذف/اضافه/به روزرسانی و ثبت اطلاعات می باشد کارکرد پروژه به این صورته که فقط مدیریت میتونه وارد کنترل پنل بشه و اطلاعاتی رو حذف/اضافه/آپدیت یا ثبت کنه و دانش آموز با گرفتن نام کاربری و رمز عبور از مدیریت میتونه وارد صفحه اطلاعات شخصی خودش بشه و میتونه تو پنل شخصی و در قسمت تغییر رمز، رمز عبورش رو تغییر بده. برای راحتی کارتون  فایل وورد پروژه رو هم پیوست کردم که شما دوستان عزیز نگرانی از لحاظ تایپ کردن نداشته باشید که در حدود150 صفحه است. . اگه شما بخواید پروژه رو بدید بیرون تایپ کنن باید 20هزار تومنی هزینه کنید و خود پروژه هم کمتر از 150 هزار تومن انجام نمیدن که هزینه سنگینی. من کلا قیمتش رو میزارم 30 هزار تومن که دوستان بتونند استفاده کنن. با امید رضایتمندی شما عزیزان     پروژه پیش رو با استفاده از برنامه ویژوال استودیو 2008 و اس کیو ال سرور 2005 نوشته و اجرا گردیده است و سعی بر آن بوده است که پروژه ی مناسبی برای مخاطبان باشد.     …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]