لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 227245 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پروژه امواج الکترومغناطیس و کاربرد های آن

پروژه امواج الکترومغناطیس و کاربرد های آن


پروژه امواج الکترومغناطیس و کاربرد های آن فایل Word  به همراه فایل PDF   فهرست مقدمه  تاريخچه پيدايش الكترومغناطيس  معادلات الكترومغناطيس ماكسول  امواج الكترومغناطيس  يكاي امواج الكترومغناطيس  طيف نمايي و امواج الكترومغناطيس  كاربردهاي امواج الكترومغناطيس  اشعه مادون قرمز بمب هاي الكترومغناطيس  اسلحه هاي برقاطيسي غير اتمي    ايجاد ميدان مين الكترومغناطيس سي تي اسكن ماهواره ها و فركانس هاي مخابراتي  مقاله ( پيشگويي زلزله در سگ )  منابع و مآخذ      مقدمه        الکتريسيته ، برگرفته شده از کلمه يوناني: ήλεκτρον ، اثري است که به دليل موجوديت بار الکتريکي پديد مي‌آيد و همراه با مغناطيس يکي از نيروهاي پايه در فيزيک به نام الکترومغناطيس را تشکيل مي‌دهد.      الکترومغناطيس شاخه‌اي از علم فيزيک است که به مطالعه‌ي پديده‌هاي الکتريکي و مغناطيسي و ارتباط اين دو با …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]