لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229342 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پروژه آزبست،کاربرد ها و مشکلات ناشی از آن

پروژه آزبست،کاربرد ها و مشکلات ناشی از آن


134 صفحه word | قابل اجرا در آفيس 2010 و نسخه هاي جديدتر|قابل ويرايش و آماده چاپ بخشی از تحقیق مقدمه:    كانيهايي كه داراي بافت اليافي بوده و اصطلاحاً آزبست ناميده مي‌شوند بدليل داشتن خصوصيات ويژه‌اي نظير مقاومت شيميايي و حرارتي بالا، استحكام كششي زياد و …تاكنون در بيش از سه هزار فراوردة متفاوت بمصرف رسيده است آزبست شامل آزبست كريزوتيل، آموزيت، كروسيدوليت، تريموليت و آزبست آنتوفيليت، آزبست اكتينوليت و ديگر مينرال هايي كه ازنظر شيميايي در آنها تغييراتي داده شده است، مي باشد . مواد حاوي آزبست به هرگونه ماده اي كه بيش از 1% آزبست داشته باشد گفته ميشود. طول الياف آزبست متفاوت بوده و از يك ميليمتر تا حدود 10 ميليمتر مى رسد. عيار نظرى آزبست به طور ميانگين،4-3تعیین شده است . به دليل داشتن خصوصيات ويژ ه اي نظير مقاومت شيميايي و حرارتي بالا، استحكام كششي زياد و تاكنون در بيش از سه هزار فراوردة متفاوت بمصرف رسيده است . اما عليرغم مصرف زياد آن در گذشته، امروزه بدليل عوارض نامطلوب زيست محيطي و انتشار الياف زيان‌آور آن، چه در خلال فرايندهاي فراوري و توليد …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]
لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی We would like to show you notifications for the latest news and updates.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها