لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229550 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پاورپوینت کامل و جامع با عنوان بررسی عنصر رونتگنیم در 33 اسلاید

پاورپوینت کامل و جامع با عنوان بررسی عنصر رونتگنیم در 33 اسلاید


              رونتگنیم یا رونتگنیوم یا آن‌ان‌انیوم یا اکا-طلا (به انگلیسی: Roentgenium ) یک عنصر شیمیایی مصنوعی با نماد Rg  و عدد اتمی ۱۱۱ است که به افتخار فیزیکدان و برندهٔجایزهٔ نوبل فیزیک، ویلهلم رونتگن (کاشف پرتو ایکس) نام‌گذاری شده‌است. رونتگنیم یک اتم فوق سنگین بوده و در نتیجه بسیار ناپایدار است؛ به نحوی که پایدارترین ایزوتوپ آنرونتگنیم-۲۸۶ نیمه‌عمری تنها معادل ۱۰ تا ۱۱ دقیقه دارد.   فهرست مطالب: اطلاعات اولیه موقعیت در جدول تناوبی واکنش پذیری روش ساخت تاریخچه کشف آزمایشات انجام شده برای تولید رونتگنیم نام ‌گذاری ایزوتوپ ها نمایی از رونتگنیم در جدول تناوبی طول عمر ایزوتوپ ها خواص پیش ‌بینی ‌شده خواص شیمیایی اعداد اکسایش ترکیبات AuX و RgX خواص فیزیکی و اتمی انرژی برانگیختگی شیمی آزمایشگاهی لایه‌ های الکترونی رونتگنیم ویژگی ‌های کلی ویژگی ‌های فیزیکی ساختار کریستالی پاید …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]