لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229602 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پاورپوینت کارگاه ثبت اختراع

پاورپوینت کارگاه ثبت اختراع


              نوع فایل power point   قابل ویرایش 20 اسلاید   قسمتی از اسلایدها اختراع چیست ؟ تعریف اول : حاصل ثمره ،تلاش فکری وذهنی مخترع است که در          قالب یک محصول تبلور می شود . تعریف دوم : اختراع نتیجه فکر فرد یا افراد است که برای اولین بار        فرایند یا فراورده ای خاص را ارائه ومشکلی را در             یک حرفه ،فن،فناوری،صنعت ومانند انها حل می نماید. منظور از صنعت معانی گسترده ان است وشامل مواردی نظیر صنایع دستی،کشاورزی،ماهیگیری وخدمات نیز می شود . اختراع کاذب اختراعی است که دوعنصر 1-گام ابتکاری2-کاربرد صنعتی به معنی اصلی دوعنصر نداشته باشد . اختراع معمایی : کاربرد صنعتی دارد ولی گام ابتکاری آن معمایی   مقایسه بین سه عنصر جدید بودن +گام ابتکار – کاربرد صنعتی=به مرحله تولیدانبوه نرسیدن  واستفاده قرار نگرفتن و درامد زا نشدن جدید بودن +کاربرد صنعتی-گام ابتکاری = معمایی شدن اختراع …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]