لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229956 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پاورپوینت کارآفرینی دانشگاهی برای نظام سلامت

پاورپوینت کارآفرینی دانشگاهی برای نظام سلامت


              نوع فایل power point   قابل ویرایش 106 اسلاید   قسمتی از اسلایدها واژه شناسي كارآفريني واژه كارآفرين : از كلمه فرانسوي Entreprenure به معناي متعهد شدن (Undertake) نشات گرفته است . روند تحول زندگي از دوران غارنشيني تاكنون به شيوه هاي متفاوتي توصيف شده است؛ اما آنچه كه در تمامي تحليل ها مورد توجه قرار گرفته است همانا تقش عامل تغيير(Change Agent) يا در واقع همان نيرويي است كه پيشرفت مادي را سبب شده است . امروزه متوجه شده ايم كه اين “ عامل تغيير “ از ابتدا تاكنون وجود داشته و در آينده نيز نقش آنرا كارآفرينان ايفاء خواهند نمود . تعاريف كارآفرين کارآفريني (احمدپور 1999) کارآفرين فردي است كه با تشخيص فرصت و تبديل ايده و فکر جديد به يک کسب و کار ( کسب و کار خانگي ، کسب و کار اينترنتي، کسب و کار خانوادگي، کسب و کار کوچک و متوسط…) و با بسيج منابع که توأم با مخاطره مالي ، اجتماعي، آبرويي و حيثيتي مي باشد محصول و خدمت جديد به بازار ارائه مي نمايد. ژوزف شومپيتر طبق نظر وي كارآفرين نيروي محركه وموتور توسعه اق …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]