لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229550 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پاورپوینت پرورش کبک(با کاملترین و جامع ترین توضیحات)

پاورپوینت پرورش کبک(با کاملترین و جامع ترین توضیحات)


پاورپوینت  پرورش کبک در 50 اسلاید و با فرمت قابل ویرایش برای علاقمندان به پرورش کبک و همچنین دانشجویان برای ارائه در سمینارهای کلاسی تهیه شده است. علاقمندان به پرورش کبک با تهیه پاورپوینت  موردنظر دیگر احتیاجی به صرف هزینه های هنگفت برای آموزش پرورش کبک نخواهند داشت و تنها با آموزش های این اسلاید احتیاجات خود را برآورده خواهند کرد. در پاورپوینت  حاضر به موارد زیر پرداخته می شود: آشنایی با پرنده کبک(توضیحات کامل) خواض دارویی گوشت و سایر اجزاء کبک خواص گوشت کبک هدف از پرورش کبک سیستم های پرورش کبک فضای مورد نیاز برای پرورش کبک جایگاه پرورش کبک نیازهای تأسیساتی یک واحد پرورش کبک سالن های پرورش کبک تجهیزات موردنیاز سال های پرورش کبک انباردان ساختمان جوجه کشی انبار تجهیزات اتقا کر و ساختمان سرایه دار مراحل پرورش کبک یک روز قبل از جوجه آوری هفته اول هفته دوم هفته سوم،چهارم و پنجم پرورش کبک گوشتی پرورش گله مادر جفت گیری تلفات دوره پرورش تغذیه کبک مشخصات کل جیره کبک در مراحل مختلف رشد نمونه جیره مورد استفاده در پرورش کبک میزان خوراک مصرفی در کله مولد تخم گذاری جوجه کشی …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]