لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 225632 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پاورپوینت ويژگي‌های مديريت کارآفريني

پاورپوینت ويژگي‌های مديريت کارآفريني


                نوع فایل power point   قابل ویرایش 106 اسلاید   قسمتی از اسلایدها      واژه كارآفرين : از كلمه فرانسوي Entreprendre به معناي متعهد شدن Undertake      نشأت گرفته است .       روند تحول زندگي از دوران غارنشيني تاكنون به شيوه‌هاي متفاوتي توصيف شده است؛       اما آنچه كه در تمامي تحليل‌ها مورد توجه قرار گرفته است همانا تقش “ عامل تغيير “     ( Change Agent ) يا در واقع همان نيرويي است كه پيشرفت مادي را سبب شده است .     امروزه متوجه شده‌اند كه “ عامل تغيير “ از ابتدا وجود داشته و در آينده نيز نقش آن را      كارآفرينان ايفاء خواهند نمود . مك كله لند-1963 Mc Clelland كارآفرينان نياز به توفيق ( NACH)  بالايي دارند و اين نياز سبب مي شود تا آنها    موقعيت‌هاي كارآفرينانه را انتخاب كنند.    افرادي كه نياز …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]