لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229342 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پاورپوینت نقش فنّاوری اطّلاعات و كارآفريني در توسعه مجمع خيرين

پاورپوینت نقش فنّاوری اطّلاعات و كارآفريني در توسعه مجمع خيرين


          نوع فایل power point   قابل ویرایش 132 اسلاید   قسمتی از اسلایدها نشانگرهاي اقتصاد دانايي جواز امتياز علمي( پنتت) داده شده به ساكنان(ميليون نفر)  درآمد حاصل از حق امتيازات و مجوزهاي علمي به ازاي دلار براي هر يك هزار نفر  تعداد بهره گيران از اينترنت در هر هزار نفر سهم صادرات فنّاوري عالي از كل صادرات صنعتي  صنايع فنّاوري عالي: به صنايعي گفته مي شود كه بيش از 4 درصد از گردش مالي خود را صرف تحقيق و توسعه مي‌كند.     ( فنّاوري ارتباطات و اطلّاعات،  داروسازي) صنايع فنّاوري متوسط: به صنايعي گفته مي شود كه بين 1 الي 4 درصد از گردش مالي خود را صرف تحقيق و توسعه مي‌كند.     ( خودرو، شيميايي) در اوايل‌ قرن‌ بيستم، 85 درصد از نيروي كار آمريكا در بخش كشاورزي مشغول‌ بودند و اين‌ رقم ‌در حال‌ حاضر به‌ كمتر از 3  درصد رسيده، در حالي‌كه‌ هنوز آمريكا‌‌، بزرگترين ‌توليدكننده محصولات كشاورزي است. دردهه 1950 ، حدود 7 …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]
لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی We would like to show you notifications for the latest news and updates.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها