لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229550 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پاورپوینت موفقیت و کارافرینی

پاورپوینت موفقیت و کارافرینی


              نوع فایل power point   قابل ویرایش 38 اسلاید   قسمتی از اسلایدها اگر می خواهیم در زندگی خوشبخت و سعادتمند شویم باید : ازهم اکنون شروع به بررسی دروجود خودمان بنماییم و ببینیم چه معایب و نواقصی داریم.  سپس کوشش نماییم که آنها را یکی پس از دیگری برطرف کنیم موفقیت عبارت است از : شیوه درست فکر کردن و زندگی کردن فرد موفق کسی است که به آرزوهای خود برسد. در درون احسا س رضایت خاطر می کند. این امر(حاصل تلا ش و کوشش مداوم در زندگی ) است. حوزه های  موفقیت در نظر یکی : رسیدن به پول و سرمایه بیشتر  در نظر دیگری: کشف وپرورش استعدادهای خود برای خدمت بیشتر به دیگران در نظر دیگر: رسیدن به مقام و موقعیت مهم موفقیت تلقی شود مزایای غلبه بر شکست‌ها 1) به شما نيرو می‌بخشد و شما را تقویت می‌کند 2) قدرت اراده و ابتکار را در شما افزايش می‌دهد 3) ا عتماد به نفس را بهبود می‌بخشد و شما را خود اتکا می‌کند 4) شما را بیدار و دگرگون می‌کند 5) به شما درسی می‌آموزد تا ناچار نشوید …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]