لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 225626 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پاورپوینت فرهنگ انضباط و روحيه كار آفريني

پاورپوینت فرهنگ انضباط و روحيه كار آفريني


              نوع فایل power point   قابل ویرایش 15 اسلاید   قسمتی از اسلایدها شركت هاي برجسته، نظامي مي آفرينند منطقي و يكپارچه  با محدوديت هاي مشخص، اما به كاركنان خود نيز در چارچوب همان نظام، آزادي همراه با مسئوليت مي دهند.  آن ها افراد منضبطي را استخدام مي كنند كه نياز به مديريت ندارند،  و بنابراين به جاي افراد، نظام را مديريت مي كنند. پول بي حساب و كتاب وجود ندارد كه روي بي عرضه گي مديريت بگذارد  و فرصتي براي متهم كردن اين و آن در كا ر نيست. دردنيایي كه هميشه در حال دگرگوني است ،  براي اعتلاء هميشه جاي كار كردن هست!  يا آن طور كه وين سندرز درباره كيمبرلي- كلارك گفته است: ما هيچ وقت از خودمان راضي نبوده ايم،  خوشحال مي شويم ولي هيچ وقت راضي نيستم دليل وجودي در شركت هاي بزرگ و ماندگار صرفا سود رساني به سهامداران نيست.  در شركت هاي بزرگ و برجسته واقعي، سود ونقدينگي نقش خون و آب در بدن سالم را بازي مي كنند:  ضمن آن كه بدن به شدت به آن نياز دارد وبدون آن مي ميرد، اما هدف زن …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]