لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 227245 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پاورپوینت طرح كسب و كار

پاورپوینت طرح كسب و كار


              نوع فایل power point                  قابل ویرایش 60 اسلاید   قسمتی از اسلایدها        شرح كسب و كار مشخص كنيد ايده شما چيست؟ آيا فكر اين كسب و كار، عملي است ؟ ايده كسب وكار دقيقا آن چيزي است كه مي خواهيد انجام دهيد . در اين قسمت، خواننده بايد دقيقا بفهمد كه ايده كسب و كار شما چيست؟ شکل  کسب و کار نوع کسب و کار نوع محصولات يا خدمات جنبه هاي منحصر به فرد و خصوصيات ويژه با پاسخ به سؤالات زير، توجيه اقتصادي و اجرايي براي ايده خود خواهيد داشت: ايده شما چه نيازي را برآورده يا چه مشكلي را حل مي كند؟ (ارزش موضوع) چه كساني مشتري شما خواهند بود ؟ ( بازار هدف ) از چه طريقي درآمد به دست خواهيد آورد ؟ كسب و كار شما با كسب و كارهاي مشابه در بازار چه تفاوتي دارد؟ موانع ورود شما به اين كسب و كار چيست ؟ در بازار، چند رقيب داريد و كيفيت كار آنها چطور است ؟ فكر مي كنيد چند درصد بازار را مي توانيد به دست بياوريد ؟ …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]