لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229339 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پاورپوینت سند توسعه اشتغال و سرمايه گذاري(استان گلستان)

پاورپوینت سند توسعه اشتغال و سرمايه گذاري(استان گلستان)


              نوع فایل power point   قابل ویرایش 37 اسلاید   قسمتی از اسلایدها براساس مصوبات يازدهمين جلسه شورايعالي اشتغال در تاريخ 88/3/12 وزارت كار و امور اجتماعي (سابق) موظف شد با تشكيل دبيرخانه اختصاصي، اسناد اشتغال ملي و استاني را با همكاري معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري، دستگاههاي اجرائي و استانداري‌ها و استفاده از مشاورين ذيصلاح بخش غيردولتي تهيه و تدوين نمايد. شناسائي شركت‌هاي واجد شرايط در سطح كشور با رتبه آماري مورد تائيد مركز آمار ايران. تعيين كميته فني مركب از كارشناسان خبره استان توسط استاندار وقت. فراخوان عمومي ارزيابي كيفي مشاوران كشوري و استاني. برگزاري جلسات بررسي صلاحيت شركتها و مراكز واجد شرايط و اعلام آن به وزارت كار و امور اجتماعي (سابق) انتخاب واحد جهاد دانشگاهي استان به عنوان مجري طرح در استان و تنظيم موافقتنامه انجام پروژه درتاريخ 89/7/25 عقد قرارداد با جهاد دانشگاهي استان ازمحل اعتبار جزء 6 رديف 520000 قانون بودجه سال 87 كل كشور به مبلغ 3800 ميليون ريال بخش دوم : تحل …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]