لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 227245 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پاورپوینت با عنوان کارگاه آموزشی تدوین طرح کسب و کار

پاورپوینت با عنوان کارگاه آموزشی تدوین طرح کسب و کار


1 فايل پاورپوينت |34 صفحه اسلايد| قابل اجرا در آفيس 2010 و نسخه هاي جديدتر|قابل ويرايش و آماده چاپ بخشي از پاورپوينت طرح تجاری  چيست؟ Business Plan-BP)) سند مكتوبي است كه در آن تمام عوامل و استراتژيهاي داخلي و خارجي براي شروع يك سرمايه گذاري جديد تشريح مي گردد. طرح تجاری یک نقشه راهی است که نشان میدهد: –  اكنون كجا هستیم؟ – قصد داریم به كجا برویم؟ –  چگونه به آنجا خواهیم رسيد؟ هدف از نوشتن BP 1- تعريف چشم انداز و ماموریت  و اهداف يک موسسه جديد يا در حال کار 2- تعريف برنامه ها و استراتژيهای لازم برای رسيدن به اهداف 3- مبنایی برای درخواست وام و تامين مالی موسسه 4- ارزش گذاری يک شرکت برای فروش 5- مبنایی برای ارزيابی دوره ای عملکرد موسسه و انجام اقدامات اصلاحی 6- توسعه و ارتقای موسسه بايدها و نبايدهاي BP بايدها: – بهتر است تعداد صفحات BP بجز ضمائم حداكثر 20 صفحه باشد. – تا حد امكان بجاي استفاده از توضيحات از ليستهاي تيتر وار براي بيان مطالب استفاده كنيد. – در جاهاي مناسب از گرافها، دياگرامها، و تصاوير استفاده كنيد. از فردي ثالث و ترجيحا بي‌اطلاع …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]