لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229339 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پاورپوینت بازیافت انواع زباله های پلاستیکی

پاورپوینت بازیافت انواع زباله های پلاستیکی


              نوع فایل power point   قابل ویرایش 32 اسلاید   قسمتی از اسلایدها بازیافت به معنی استفاده از مواد مصرف شده برای تولید و ساخت مجدد همان کالا یا کالاهای قابل استفاده که سه فایده مهم دارد . 1 – به کمک بازیافت زباله در مصرف منابع طبیعی صرفه جویی می شود . 2 – صرفه جویی در مصرف انرژی 3 – نیاز یه فضای کمتر برای دفع زباله ها پلاستیک چگونه بازیافت می شود ؟ مراحل کار : 1- بازرسی 2- خرد کردن و شستن 3- مخزن شناور سازی 4- خشک کردن 5- ذوب کردن 6- صاف کردن 7- ساچمه ای شدن روش تولید PET در دو فاز تولید میشوند که این دو فاز در برخی واحدها  جدا و در برخی دیگر با هم هستند ابتدا در فاز اول گرانولهای پروپیلین تبدیل به  پریفر  ( کپسول ) می شود و سپس این کپسولها تحت تاثیر حرارت و فشار هوا به شکل     در می ایند .   1 )  مرحله شستشوی اولیه : در این مرحله مواد به یک سیلندر شستشوی با آب داغ منتقل می شوند . که در ان جا با استفاده ازمحلول سوز آور هر گونه آلودگی از …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]