لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229969 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

پاورپوينت با عنوان مديريت كيفيت آب

پاورپوينت با عنوان مديريت كيفيت آب


پاورپوينت با عنوان مديريت كيفيت آب   در فرمت پاورپوينت . 30 اسلايد قابل ويرايش   مقدمه     دسترسي به يك منبع آب از ديدگاه كمي و كيفي براي حيات انسان ضروري است . بطوريكه حتي انسانهاي نخستين نيز به اهميت آب از نقطه نظر كمي واقف بوده اند. به همين دليل تمدن ها ي قديم در سرزمينهاي مجاور منابع آب كه قادر به رفع نيازهاي كشاورزي، حمل و نقل و ت أ مين آب آشاميدني بودند، گسترش پيدا كرد . در اين رابطه درك اهميت كيفي آب بسيار كند تر از اهميت كمي آب بوده است. انسانهاي اوليه تنها از طريق حواس فيزيكي نظ ي ر بينايي، ‌ چشايي و بويايي كيفيت آب را مي سنجيدند. و تا زماني كه علوم بيولوژي، شيمي و پزشكي توسعه نيافته بود ، روشهايي براي تعيين كيفيت آب و تشخيص اثرات آن بر روي سلامت انسان ابداع نگرديده بود. …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]