لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 225626 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

هر آنچه که می خواهید در کارگاه خانگی خود بسازید !

هر آنچه که می خواهید در کارگاه خانگی خود بسازید !


زبان :انگلیسی  تعداد صفحه:292 فرمت:Pdf صنعت چوب از دیرباز به دلیل جذابیت و کاربرد های وسیع و متنوعی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، قابلیت انعطاف و شکل پذیری چوب موجب می شود که بتوان چوب را به اشکال مختلف و چشم نوازی در قالب هنر های متنوع به منصه ظهور گذاشت . این ویژگی چوب باعث شده است که طرفداران بسیاری را در سرتاسر جهان به خود جذب کند.  سری مجله های چوب، علاقه مندان به کار با چوب را با راهنمایی ها و تصاویر واضح  به سمت حرفه ای شدن و صاحب ایده و فکر های بزرگ شدن هدایت می کند. در این شماره از مجله با چگونگی تجهیز کردن یک کارگاه نجاری به  ابزار و ماشین آلات نجاری و قفسه بندی کردن حرفه ای به نحوی که تمامی ابزاری که لازم دارید به راحتی در دسترس شما قرار داشته باشد آشنا می شوید. شما خواننده عزیز با مطالعه این مجله و تمرین عملی ، در مورد چیدمان منزل و چیدمان اتاق کودک و چیدمان اتاق خواب به طور حرفه ای ذهنیت روشنی را پیدا می کنید.چیدمان حرفه ای به این صورت است که برای هر نوع وسیله و اشیا که در اتاق یا منزل یا کارگاه وجود دارد جایگاه مناسب جاساز شده و&nbs …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]