لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229550 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

نفر بعدی که می خواهد رازهای افزایش فرورش محصولاتش را در کمتر از یک ساعت بدا ند کیست؟

نفر بعدی که می خواهد رازهای افزایش فرورش محصولاتش را در کمتر از یک ساعت بدا ند کیست؟


اگر کمتر از یک ساعت وقت دارید، شما هم می توانید یاد بگیرید که چگونه فروش خود را افزایش دهید، حتی اگر هیچ تجربه ایی در این زمینه ندارید و یا نمیدانید که چگونه و از کجا شروع کنید !!! سلام بر تو دوست عزیز و همراه گرانقدردر سایت فایل سل میخوام  یه محصول خیلی فوق العاده و کاربردی رو به شما معرفی کنم !!!  اما قبلش اجازه دهید که صحبتم را با یک سوال شروع کنم  آیا شما تبلیغ نویسی رو دوست داری و حا ضری که فروشت را افزایش بدی؟ منظور بنده از تبلیغ نویسی اینکه، این هنره که بتونی یک متن تبلیغاتی عالی و تاثیرگذار رو بنویسی و طراحی و اجرا کنی که بتونه فروش و درآمد زایی بالایی رو برات ایجاد کنه!!! ببن دوست عزیز تبلیغ نویسی کار هر کسی نیست و من هرگز نمی خوام شما این محصول با ارزش رو تهیه کنی، مگر این که تصمیم خودت رو گرفته باشی و خیلی جدی و مصمم باشی که با یاد گیری این فرمول 9 مرحله ایی و تقویت این توانمندی در شخصیتت فروش محصولات خودت و حتی محصولات دیگران رو افزایش بدی . ببین دوست عزیزم ، شما وقتی که میای برای خودتون یه سای …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]