لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 227245 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

قانون جلوگیری از خرد شدن اراضی کشاورزی PPT

قانون جلوگیری از خرد شدن اراضی کشاورزی PPT


          نام محصول  :  پاورپوینت قانون جلوگیری از خرد شدن اراضی کشاورزی و آیین نامه اجرایی آن فرمت  : PPT تعداد اسلاید :  183 زبان : فارسی حجم فایل  : 2.7  مگابایت سال گردآوری :  96   مقدمه: در دو دهه اخیر ، توجه به موضوعاتی نظیر بهره وری پایین آب و زمین، تغییر کاربری اراضی کشاورزی و تحمیل هزینه های سنگین به کشور ، بابت واردات برخی محصولات ز را عی و باغی و …. مسئولین را بر آن داشته تا به موضوع خرد شدن و تغییر کاربری اراضی به شکلی واقع بینانه تر نگریسته و با  وضع قوانینی ، نظیر حفظ کاربری اراضی زراعی و باغها و جلوگیری از خرد شدن اراضی کشاورزی ، سیاست هایی را اتخاذ نمایند تا از نابودی هر چه بیشتر اراضی کشاورزی که در آینده ای نه چندان دور ، امنیت غذایی کشور را با مخاطره جدی روبرو خواهد کرد، ممانعت بعمل آورند. در همین راستا دو وظیفه  مهم و اساسی:    الف) یکپارچگی  وجلوگیری ازخرد شدن اراضی کشاورزی        ب) حفظ &nbsp …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]