لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 225632 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

فرمول تولید قرص شیشه شور خودرو

فرمول تولید قرص شیشه شور خودرو


این فرمول برای تولید قرص شیشه شور خودرو کاربرد دارد این قرص را باید داخل مخزن شیشه شور انداخت که فورا حل شده و آب معمولی داخل مخزن را به مایع شیشه شور تبدیل می کند  نگهداری و حمل و نقل محلول آماده شیشه شور سخت است بنا براین خیلی ها از مایع شیشه شور استفاده نمی کنند عدم استفاده از شیشه شور موجب لک گرفتگی شیشه خودرو، ایجاد رسوب و… شده و زمستان در دمای زیر صفر آب داخل مخزن یخ زده و پمپ یا فیوز شیشه شور را می سوزاند اسپری آب معمولی روی شیشه نیز در هوای سرد موجب یخ زدگی فوری و مسدود شدن دید راننده می گردد  بنا براین بهترین گزینه استفاده از قرص شیشه شور در آب معمولی است که راحت و موثر از مشکلات فوق پیشگیری می نماید و ارزان و به صرفه نیز می باشد.  این فرمول کاربردی و با ارزش در یک صفحه و با فرمت پی دی اف ارائه شده است. …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]