لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 227245 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

طرح گلدوزی حروف و اعداد به انگلیسی

طرح گلدوزی حروف و اعداد به انگلیسی


5 فایل در طرح های مختلف مناسب چاپ با کیفیت عالی – با فرمت JPG فایل اصلی را  می بایست  از حالت فشرده خارج کنید  . –   شامل 5 فایل    مصور  طرح گلدوزی  حروف و اعداد انگلیسی  که  در قالب JPG است.  –   کارت های مصور یادگیری واژگان واعداد به انگلیسی و فارسی شامل:   1-   طرح های مختلف  گلدوزی  حروف و اعداد انگلیسی   حجم فایل فشرده حدود 9.89مگابایت .   مناسب چاپ  با کیفیت عالی    – محتوای فایل  عینا مطابق با تصاویر بالا است.     –   بلافاصله بعد  از پرداخت  لینک دانلود برای  خریدار محترم قابل رویت خواهد بود.  – این فایل ها  در سایز بزرگ امکان چاپ دارد.    – نرم افزار و فایلهای این فروشگاه با کیفیت استاندارد و بدون رمز گذاری هستند. …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]