لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229342 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

طرح توجیهی کارگاه خیاطی سامانه کارا

طرح توجیهی کارگاه خیاطی سامانه کارا

طرح توجیهی کارگاه خیاطی سامانه کارا طرح توجیهی کارگاه خیاطی نگارش بهمن 96 مخصوص سایت کارا طرح با فرمت ورد قابل ویرایش برای شما ارسال می شود. فرمت : ورد تعداد صفحات :9 صفحه نام و نام خانوادگی مجری : محل اجرای طرح: میزان کل سرمایه گذاری : 223,060,000 سرمایه گذاری ثابت : 166,500,000 سرمایه در گردش : 56,560,000 سهم متقاضی : 20,000,000 میزان تسهیلات مورد نیاز : 203,060,000 ثابت و ……………… درگردش   تعداد اشتغال : 2 دوره بازگشت سرمایه : 2سال توضیحات کلی درباره طرح : طرح مورد نظر ایجاد یک کارگاه خیاطی در یکی از روستاهای استان هرمزگان می باشد. نیاز مبرم مردم به لباس در فصل های مختلف سال و تقاضا های زیاد آنان باعث شد به فکر ایجاد کارگاه خیاطی کوچکی در روستا شویم تا بتوان نیازهای مردم را به نحو احسن برطرف کنیم.   طرح ها مطابق با این فرمت برای شما ارسال می شود: _________________________________________________________________ _________________________________________________________________   اگر فایلی خرید کردین و …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]