لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229550 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

دانلود پاورپوینت پرورش قورباغه در ایران(با توضیحات جامع و کامل)

دانلود پاورپوینت پرورش قورباغه در ایران(با توضیحات جامع و کامل)


پاورپوینت پرورش قورباغه در ایران در 30 اسلاید و با فرمت قابل ویرایش برای ارائه در سمینارهای کلاسی تهیه شده است.ش در پاورپوینت حاضر به صورت جامع و کامل به پرورش قورباغه در ایران پرداخته می شود. در پاورپوینت حاضر به موارد زیر پرداخته می شود: مقدمه قید بازار داخلی را بزنید پوست مرغوب قیمت فرآورده های قورباغه مناطق مناسب به پرورش قورباغه رونق ببخشیم اهداف پرورش فیزیولوژی و طبقه بندی علمی گونه های دارای ارزش تجاری قورباغه مردابی قورباغه بزرگ آمریکایی تکثیر و پرورش قورباغه نحوه پرورش مصنوعی تغدیه پرورش نیمه طبیعی و طبیعی صادرات و بازار هدف شروع فعالیت در این بخش صادرات پر سود با ران قورباغه حکم پرورش قورباغه و جلبک و فروش آن به غیر مسلمان پرورش قورباغه چقدر سرمایه می خواهد(با توضیحات کامل) گوشت قورباغه کیلویی چند است؟ دسته بندی: پاورپوینت تعداد اسلاید: 30 تهیه و تنظیم: صالح عبادی لمر قیمت: 6300 فرمت: قابل ویرایش …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]