لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 227245 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

دانلود طرح درس –علوم اول – فایده های گیاهان(روش9 گام گانیه)

دانلود طرح درس –علوم اول – فایده های گیاهان(روش9 گام گانیه)


              دانلود طرح درس – علوم اول – فایده های گیاهان(نه گام گانیه، بارش مغزی، آزمایش، تفحص گروهی) فرمت فایل (word) و قابل ویرایش  تعداد صفحات 6 صفحه قسمتی از مجموعه   اهداف کلی:   فایده های گیاهان   اهداف جزیی: فراگیران بتوانند با فایده های گیاهان آشنا شوند. فراگیران با انواع گوناگوم گیاهان آشنا شوند. فراگیران بتوانند بخش های خوراکی گیاهان را دسته بندی کنند.   اهداف رفتاری: فراگیران بتوانند بخش های خوراکی گیاهان را بیان کنند. ( دانشی) فراگیران بتوانند فایده گیاهان برای انسان و جانوران را بیان کنند.(دانشی) فراگیران بتوانند با جستجو در محیط گیاهانی که خوراکی هستند بیابند.(مهارتی) فراگیران بتوانند انواع گیاهان خوراکی را ترسیم کنند.( مهارتی) فراگیران بتوانند با استفاده از بعضی گیاهان  آبرنگ گیاهی بسازند.(مهارتی)   …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]