لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229342 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

دانلود طرح جابر پروژکتور به همراه دفتر کارنما

دانلود طرح جابر پروژکتور به همراه دفتر کارنما


دانلود طرح جابر پروژکتور به همراه دفتر کارنما  فرمت فایل ورذد و قابل ویرایش   فایل ها و سرفصل های طرح جابر آماده ششم دبستان پروژکتور به همراه دفتر کارنما پکیج مورد نظر شامل: عکس های مرتبط با طرح جابربن حیانتابلوهای نمایشی مرتبطتصاویر مرتبط با طرح جابرمستندات و تحقیقات لازم با طرحاین فایل منطبق با آخرین بخشنامه طرح جابربن حیان می باشد 1-عنوان طرح جابربن حیان 2-تعاریف اولیه طرح جابربن حیان 3-تحقیق زمینه ای طرح جابر 4-بیان مسئله طرح جابربن حیان 5-نتیجه گیری طرح جابربن حیان 6-منابع و ماخذ طرح جابربن حیان 7-سپاسگذاری و قدر دانی های طرح جابر 8-دفتر کار نمای طرح جابربن حیان شرح مختصر فایل تحقیق زمینه ای تاریخچه پروژکتورها از اواخر قرن 19، آموزگاران برای ادغام تکنولوژی در کلاس های درسی به منظور انتقال تصاویر بر روی صفحه از ویدئو دیتا پروژکتور ها استفاده می کردند. تشابه بین ویدئو پروژکتورها امروزی و ماقبل همان هدف اولیه و بیسیک آن زمان ها می باشد. در ادامه سیر تکاملی آنها را مشاهده خواهید کرد. پروژکتور ها به طور چشمگیری از لحاظ وزنی و تکنولوژی و ظاهری و ابعاد تکامل یافته اند. …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]