لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 227245 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

دانلود طرح جابر – ساعت آفتابی

دانلود طرح جابر – ساعت آفتابی


               دانلود طرح جابربن حیان – ساعت آفتابی+دفترکارنما فرمت فایل (word) و قابل ویرایش تعداد صفحات 44صفحه محتوای این مجموعه شامل: دفتر کارنما پاورپوینت ساعت آفتابی پوستر های طرح جابربن حیان ساعت آفتابی تابلوی نمایش طرح جابربن حیان ساعت آفتابی مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان ساعت آفتابی این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.   *ساعت هاي آفتابي  به گونه اي شگفت آور ساده، ولي در عين حال کارآمد مي باشند. اين ابزارها مي توانند تنها ميله هايي کاشته شده در زمين باشند يا دستگاه هاي ماشيني شگفت انگيز و دقيق چندين هزار دلاري.  * طرحي که اينجا نشان داده شده را مي توان در عرض چند دقيقه از موادي که دور و برتان در خانه پيدا مي شود ساخت، گرچه به گونه ي شگفتي دقيق است .     نکات مهم : ((هنگام خرید از فروشگاه حتما ایمیل و شماره تلفن همراه خود را بصورت درست و کامل وارد نمایید )) …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]