لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229342 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

دانلود طرح جابربن حیان فواید انرژی باد

دانلود طرح جابربن حیان فواید انرژی باد


  فرمت فایل (word) و قابل ویرایش محتوای این مجموعه شامل:   پوستر های طرح جابربن حیان فواید انرژی باد تابلوی نمایش طرح جابربن حیان فواید انرژی باد مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان فواید انرژی باد این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.   باد عبارتست از حرکت هوا در بين دو مرکز داراى حرارت مختلف. درجات   حرارت متفاوت، فشارهاى متفاوت جوى را ايجاد نموده و هوا هميشه از ساحه با فشار زیاد به   طرف ساحه با فشار پایین در جريان ميباشد. هر قدر تفاوت درجه حرارت و در نتيجه تفاوت   فشار زياد تر باشد، بادهاى قوى تر را ايجاد ميکند   مساله حيرت انگيز اين است که باوجود حلقات متعدد با درجات حرارت و فشار   مختلف به دور زمين مثل خط استوا و قطب ها، بفضل الله (ج) بادهاى بسيار مخرب و کشنده   توليد نميشود. و اگر بادهاى بين خط استوا و قطب ها ملايم نمى شد، زندگى بر روى زمين نا ممکن ميگرديد. و هميشه گرد بادهاى قوى در جريان ميبود …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]