لاین 25 - بانک فایل
« لاین 25 | بانک جامع فایل های کاربردی »
 با 99,464 عنوان فایل

... به آسانی جستجو کنید و بیابید! ...

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.

جزوه خلاصه کتاب مبانی مدیریت اسلامی

جزوه خلاصه کتاب مبانی مدیریت اسلامی

جزوه-خلاصه-کتاب-مبانی-مدیریت-اسلامی

توضیحات:
جزوه خلاصه کتاب مبانی مدیریت اسلامی، تالیف رضا نجاری، در قالب فایل word و در 78 صفحه.
خلاصه کتاب در پنج فصل کاملاً مرتبط به یکدیگر به طور زنجیره ای با نگرش سیستمی نگارش یافته است که برای درک بهتر باید کل آن در نظر گرفته شود و پیوسته مطالعه شود.
فصل اول) کلیات: به تفاوت مدیریت اسلامی و سیستم تدوین مدیریت اسلامی می پردازد و مفهوم مدیریت اسلامی می پردازد و مفهوم مدیریت اسلامی و نظرات مختلف پیرامون آن، شبهات و رابطه مدیریت با اسلام بررسی می شود.
فصل دوم) مفروضات بنیادین: به پیش فرض های اساسی در مورد مبانی مدیریت اسلامی و بحث های شبه فلسفی دیگر خواهد پرداخت چهار موضوع شناخت شناسی ، هستی شناسی ، انسان شناسی و ارزش شناسی محور می باشند.
فصل سوم) روش شناسی: به روش تحقیق در مدیریت اسلامی، رویکرد ها و مسائل مختلف درباره ی آن ، منابع، اصول تحقیق، انواع آن و نظریه پردازی می پردازد.
فصل چهارم) مدخلی بر مدیریت اسلامی : به مباحث کلی در مورد جایگاه ضرورت و تعریف مدیریت اسلامی و رابطه آن با حکومت اسلامی و مبانی آن و نظریه ولایت فقیه می پردازد
فصل پنجم) اصول مدیریت اسلامی و الگو های آن: در مورد اصول مدیریت اسلامی برخاسته از اصول دین و جایگاه و الگو های آن بحث میکند و به تعامل و تزاحم آنها نیز اشاره می نماید.
دانلود فایل
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype