لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 225632 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

جدیدترین و کامل ترین آموزش کشت گلخانه ای زعفران (ایروپونیک) به همراه طرح توجیهی و طرح کارا

جدیدترین و کامل ترین آموزش کشت گلخانه ای زعفران (ایروپونیک) به همراه طرح توجیهی و طرح کارا


با سلام و احترام خدمت شما خریداران و مشتریان گرامی (خواندن متن زیر فقط 3 دقیقه طول می کشید) خواهشمند است قبل از خرید محصول متن زیر را کامل و با دقت بخوانید. تقاضای زیاد هموطنان گرامی و دوستان مارا بر آن داشت تا راهنمای احداث و بهره برداری از گلخانه زعفران به روش آیروپونیک را به همراه طرح توجیهی و طرح کارا محصول جهت اخذ وام از سامانه کارا در قالب پکیج کشت گلخانه ای زعفران آماده و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. محتویات این محصول: 1- راهنمای احداث و بهره برداری گلخانه زعفران (به ارزش 495.000 تومان) 2- نرم افزار محاسبات طرح توجیهی طرح در قالب فایل اکسل (به ارزش 600.000 تومان) 3- طرح کارا محصول جهت اخذ وام اداره کار (ثبت نام در سامانه کارا) در قالب فایل ورد و قابل تغییر (به ارزش 50.000 تومان) 4- راهنمای محصول جهت سهولت در استفاده از محصول قبل از هرچیز راهنمای محصول را مطالعه نمایید. ارزش این فایل به مراتب خیلی بالاتر از مبلغ پیشنهادی ماست. ارزش واقعی این محصول دقیقا 1.145.000 می باشد که ما جهت دسترسی همگان با 90% تخفیف به قیمت 76000 تومان ارائه نموده ایم تا توشه ای باشد جهت کمک …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]