لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229339 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

جدیدترین طرح توجیهی طرح حكاكي روي سنگ ، چوب ، چرم و مشبک کاری

جدیدترین طرح توجیهی طرح حكاكي روي سنگ ، چوب ، چرم و مشبک کاری


  دانلود جدیدترین طرح توجیهی طرح حكاكي روي سنگ ، چوب ، چرم و مشبک کاری           این طرح توجیهی در زمینه طرح حكاكي روي سنگ ، چوب ، چرم و مشبک کاری می باشد که بر اساس آخرین تغییرات توسط  کارشناسان متخصص نگارش و جمع آوری شده است.  این فایل برای کارآفرینان در زمینه طرح حكاكي روي سنگ ، چوب ، چرم و مشبک کاری مناسب می باشد.  این طرح توجیهی شامل :  مقدمه و خلاصه ای از طرح  فهرست مطالب  جداول و محاسبات مربوطه  موضوع و معرفی طرح  هزینه تجهیزات  ظرفيت  سرمايه گذاری كل  سهم آورده متقاضی  سهم تسهيلات  دوره بازگشت سرمايه  اشتغال زايی  فضای مورد نیاز  تعداد و هزینه نیروی انسانی  استانداردهای مربوطه  بازارهای داخلی و خارجی  توجیه فنی و اقتصادی طرح  عرضه کنندگان و …  این طرح توجیهی (مطالعه امکان سنجی، طرح کسب و کار، طرح تجاری یا BP) در قالب Docx و در حجم 18صفحه به  همراه جداول و کلیه محاسبات مربوطه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.    مناسب برای : &nb …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]