لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 229330 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

تحقیق درباره راه اندازي يک موزه

تحقیق درباره راه اندازي يک موزه


این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 8 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه     براي يك موزه كوچك (46000 ft2) در يك شهر كوچك (كمتر از 100000 ساكن) كه با يك بودجه متوسط ( 6.3 ميليون دلاري) طراحي و ساخته شده،  موزه هنري رساين نظرات بسياري را به سمت خود جلب كرده (مجلات Architecture ، Interior Design و Metropolis همگي جديداً مروري بر پروژه اين موزه داشته اند). مي تواند دليلش اين باشد كه منطقه تقريباً روي رادار انتقادات نمايان شده است. ساختمان نزديك به گروه هاي معماريي مثل خانه Wingspread رايت و ساختمان جانسون و اكسل است. يا شايد هم دليلش اين باشد كه، با چيزهاي كمي كه آنها مي توانستند با آن كار كنند. شركت معماري Brininstool و لينچ يك ساختمان عالي خلق كرده اند كه زبان محلي را به طئر هيجان انگيزي به آن محيط اطراف خواب آلودن قرن نوزدهمي ترجمه مي كند. …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]