لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 227245 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

تحقیق درباره بررسي خصوصيات شيميايي خاكهاي مناطق جنگي اطراف خرمشهر

تحقیق درباره بررسي خصوصيات شيميايي خاكهاي مناطق جنگي اطراف خرمشهر


↓↓   لینک   دانلود   و   خرید   پایین   توضیحات   ↓↓ فرمت   فایل :  word    ( قابل   ویرایش   و   آماده   پرینت ) تعداد   صفحات :18     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی : با توجه به اهميت موضوع، شاهد افزايش توجه و مطالعات در اين زمينه هستيم. اثرات زيست محيطي ناشي از جنگ را ميتوان به دو دسته تقسيم كرد. بخش اول شامل اثرات كوتاه مدت است .اين مساله شامل ابعاد مختلفي است كه به اختصار ميتوان به حفر كانال ها و سنگر ها، احداث فرودگاه ها، آشيانه تانك ها ، حمل و نقل وسائط جنگي و …….. اشاره كرد كه همگي باعث تخريب محيط زيست ميگردند. زمانيكه يك بمب سنگين رها ميشود، دمايي در حدود 3000 درجه سانتيگراد توليد ميكند كه اين دما جهت تخريب كامل اكوسيستم گياهي و جانوري و نيز لايه سطحي خاك كه زمان بسيار زيادي جهت توليد آن صرف شده است، كافي ميباشد. البته بعد انساني فاجعه را نيز نبايد از ياد ببريم كه كشتار افراد بي گناه و فجايع انساني زيادي را در جنگ ها شاهد هستيم. اث …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]