لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 227245 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

تالار خود را تبدیل به ماشین پولسازی کنید

تالار خود را تبدیل به ماشین پولسازی کنید


تالار خود را تبدیل به ماشین پولسازی کنید اولین و بی نظیرترین کتاب مدیریتی برای تالارهای پذیرایی تالارداری یکی از پردرآمدترین شغل های ایران است ولی متاسفانه اکثر تالارداران از تمام پتانسیل های این شغل پولساز استفاده نمی کنند. با خواندن این کتاب با نکات و ایده هایی برای افزایش فروش و در نتیجه درآمد و سود تالار پذیرایی آشنا می شوید.   امروزه تالارداری با سال های قبل بسیار فرق کرده است. مدت زیادی از زمانی که تقریبا تمام مردم مراسم هایشان را در منازلشان برگزار می کردند نگذشته و هنوز هم در برخی شهرستان ها این روند ادامه دارد. وقتی مردم به تدریج به تالارها روی آوردند، توقعی بیش از آن چه در منازلشان می گذشت نداشتند ولی به تدریج توقع آن ها افزایش پیدا کرد. این روند همچنان ادامه دارد و امروز تعداد تالارها و تنوع خدماتشان باعث شده که هر روز توقعات بسیار جدیدتری برای مردم شکل بگیرد. عنوان اصلی این کتاب ایجاد حس خوب است. حس خوب برای تالاردار که بعد از هر مراسم از شغل خود احساس رضایت بیش تری می کند. همچنین حس خوب برای مشتریانی که از تالارهایی که مطالب این کتاب را پیاده می کنند. …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]