لاین 25 | دایرکتوری جامع فایل درسی و آموزشی

با 225632 عنوان فایل

برای یافتن فایل مورد نظر، کلمه یا عنوان کلیدی خود را وارد نمایید.
[adrotate group="6"]
  • برای استفاده بهتر از امکانات سایت، وی پی ان و پروکسی خود را خاموش نمایید. 
  • به دلیل بالا بودن حجم فایل های ایندکس شده، هنگام جستجو صبور باشید و در صورت بروز بهم ریختگی در صفحه آن را رفرش کنید. ( Ctrl+F5 )
  • لاین 25 یک سایت ارجاعی است؛ از این رو مسئولیت فایل های معرفی شده با فروشندگان آن است.

آموزشی کشت به روش هیدروپونیک در خانه

آموزشی کشت به روش هیدروپونیک در خانه


پکیج آموزشی کشت کلیه گیاهان و سبزیجات و میوجات به روش هیدروپونیک در خانه گیاهان قابل کشت: تقریبا تمام گیاهان را به راحتی می‌توان در تکنیک کشت هیدروپونیک، به کار برد اما گیاهانی که به راحتی در این سیستم خانگی جوابگو خواهند بود، سبزیجاتی چون ریحان، جعفری، نعناع، کاهو و صیفیجاتی چون گوجه فرنگی، فلفل، بادمجان و خیار هستند. جهت پرورش گل‌ها هم می‌توانید از همین تکنیک استفاده کنید. با این روش بدون هیچ سرمایه ای می توانید گلخانه خانگی خود را راه اندازی کنید. فیلم های آموزشی شامل موارد زیر می باشد:     فیلم۱:آموزش گام به گام کشت هیدروپونیک در خانه (توضیحات فارسی این کلیپ در مقاله موجود در پکیج به صورت کامل توضیح داده شده است)     فیلم۲: نمونه موشن گرافیک جهت آشنایی با کشت به روش هیدروپونیک در خانه     فیلم۳ و ۴: آموزش ساخت سیستم هیدروپونیک جهت کشت کلیه گیاهان و سبزیجات و میوه جات فایل pdf این پکیج شامل موارد زیر می باشد:     راهنمای گام به گام کشت به روش هیدروپونیک در خانه     تجهیزات و مواد مورد نیاز & …

((توجه: شما برای دریافت این فایل از "لاین 25" خارج و وارد سایت فروشنده می شوید؛ از این رو "لاین 25" مسئولیتی در قبال کم و کیف فرایند خرید و دانلود آن نخواهد داشت. در صورت بروز اشکال در خرید و یا دانلود لزوماً باید با پشتیبان سایت فروشنده در تماس باشید.))

[adrotate group="8"]
[adrotate group="7"]